23,985
edits
(added hext) |
No edit summary |
||
(43 intermediate revisions by 6 users not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
|HISTORY PAGE = Veritas Crew History}} | |HISTORY PAGE = Veritas Crew History}} | ||
|{{Tile Officer|Roshanara Rahman|Red|Commanding Ofc.}} | |{{Tile Officer|Roshanara Rahman|Red|Commanding Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Sky Blake|Red|First Officer}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Zaaia Leix|Red|Mission/Strat Ops}} | ||
|{{ | <!--|{{Tile Officer|Ceciri Ariadust|Red|Helm Officer}}--> | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Lia Rouiancet|Gold|Ops Officer}} | ||
|{{Tile Officer|Geoffrey Teller|Gold|Chief Engineer}} | |||
|{{Tile Officer|Wil Ukinix|Gold|Asst. Chief Eng.}} | |||
|{{Tile Officer|Charlena Vanlith|Gold|Engineer}} | |||
|{{Tile Officer|Tahlin Alse|Gold|Engineer}} | |||
|- | |||
|{{Tile Officer|Jansen Orrey|Teal|Counselor/2nd Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Raissa Moonsong|Teal|Science Officer}} | |{{Tile Officer|Raissa Moonsong|Teal|Science Officer}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Timothy Alentonis|Teal|Science Officer}} | ||
<!--|{{ | <!--|{{Tile Officer|Nabihah El Sayid|Teal|Science Officer}}--> | ||
|{{Tile Officer|Addison MacKenzie|Teal|Chief Medical Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Kelrod|Gold|Chief of Security}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|G'var|Gold|Asst. Chief of Sec.}} | ||
|{{Tile Officer|G'var|Gold|Sec | |{{Tile Officer|Chase Masters|Gold|Security Officer}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Logotile|USS Veritas}} | ||
|{{ | |||
{{Crewfooter|CREWNAV=VeritasCrew}} | {{Crewfooter|CREWNAV=VeritasCrew}} |