5,049
edits
(Loxley back from LOA) |
(Reorganising.) |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
|HISTORY PAGE = Gorkon Crew History}} | |HISTORY PAGE = Gorkon Crew History}} | ||
|{{Tile Officer|Quinn Reynolds|Red|CO}} | |{{Tile Officer|Quinn Reynolds|Red|CO}} | ||
|{{Tile Officer|Lephi|Gold|Chief Engineer}} | |||
|{{Tile Officer|Jona ch'Ranni|Gold|Chief Operations}} | |{{Tile Officer|Jona ch'Ranni|Gold|Chief Operations}} | ||
|{{Tile Officer|Samira Neathler|Gold|Chief Sec/Tac}} | |{{Tile Officer|Samira Neathler|Gold|Chief Sec/Tac}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Piravao sh’Qynallahr|Gold|Sec/Tac Officer}} | ||
|{{Tile Officer|Loxley|Blue|Medical Officer}} | |{{Tile Officer|Loxley|Blue|Medical Officer}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Alieth|Blue|Chief of Science}} | ||
|- | |- | ||
|{{Tile Officer|Jocelyn Marshall|NICKNAME=Jo Marshall|Red|First Officer}} | |{{Tile Officer|Jocelyn Marshall|NICKNAME=Jo Marshall|Red|First Officer}} | ||
|{{Tile Officer|Ayiana Sevo|Red|Mission Specialist}} | |{{Tile Officer|Ayiana Sevo|Red|Mission Specialist}} | ||
|{{Tile Officer|Cory Stoyer|Gold|HCO Officer}} | |{{Tile Officer|Cory Stoyer|Gold|HCO Officer}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Serren Tan|Gold|Sec/Tac Officer}} | ||
|{{Tile Officer|Corliss Fortune|Blue|Counsellor}} | |||
|{{Tile Officer|Mallora Vossti|Blue|Medical Officer}} | |||
|{{Tile Officer|Tahna Meru|Blue|Science Officer}} | |{{Tile Officer|Tahna Meru|Blue|Science Officer}} | ||
|- | |||
|- | |||
{{Crewfooter|CREWNAV=Gorkon Crew}} | {{Crewfooter|CREWNAV=Gorkon Crew}} | ||