583
edits
m (Fixing layout.) |
(Adding Delri'ise, Shin and Stennin) |
||
(18 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 6: | Line 6: | ||
|{{Tile Officer|Toni Turner|Red|Commanding Ofc.}} | |{{Tile Officer|Toni Turner|Red|Commanding Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Krindo Pandorn|Red|First Officer}} | |{{Tile Officer|Krindo Pandorn|Red|First Officer}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Ben Garcia|Red|Second Officer/HCO}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Brell|Red|Ambassador}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|T'Pam|Gold|Engineer}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Daylan Daroo|Gold|Chief of Security}} | ||
|{{Tile Officer|Melody Delri'ise|Gold|Security Officer}} | |||
|{{Tile Officer|Kawakame Shin|Gold|Chief Tactical Officer}} | |||
|- | |||
|{{Logotile|USS Thor}} | |{{Logotile|USS Thor}} | ||
|{{Tile Officer|Lorian Lovar|Blue|Chief Science Officer}} | |||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Stennin|Blue|Science Officer}} | ||
|{{Tile Officer| | |||
|{{Tile Officer|Hannibal Parker|Green|Marine Ops.}} | |{{Tile Officer|Hannibal Parker|Green|Marine Ops.}} | ||
|{{Tile Officer|Rode Mitchell|Green|CAG}} | |{{Tile Officer|Rode Mitchell|Green|CAG}} | ||
|{{Tile Officer|Boris Hendon|Teal|Chief Surgeon}} | |||
|{{Tile Officer|Alexander Brodie|Teal|Chief Counsellor}} | |||
|{{Tile Officer|Quen Deena|Teal|Chief Medical Officer}} | |||
|-{{Crewfooter|CREWNAV= Embassy/ThunderCrew}} | |-{{Crewfooter|CREWNAV= Embassy/ThunderCrew}} | ||
edits