7,850
edits
(Removed Zoeey and Engrid Rhye from Nav Bar) |
(Nav bar updated) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|{{Tile|Sabrina|Holly|Red|XO|SabrinaHolly.jpg|12}} | |{{Tile|Sabrina|Holly|Red|XO|SabrinaHolly.jpg|12}} | ||
|{{Tile|David Cody||Red|Mission Spec.|Cody03.jpg|5|0|0.75}} | |{{Tile|David Cody||Red|Mission Spec.|Cody03.jpg|5|0|0.75}} | ||
|{{Tile|Zhaiyt Graves||Red|HCO Officer}} | |||
|{{Tile|Aidoann|Danara|Gold|Chief Security Ofc.|Aiodann.jpg|5|0|1}} | |{{Tile|Aidoann|Danara|Gold|Chief Security Ofc.|Aiodann.jpg|5|0|1}} | ||
|{{Tile|John Nugra||Gold|Security Ofc.|JohnNugra.png|1|10|1.4}} | |{{Tile|John Nugra||Gold|Security Ofc.|JohnNugra.png|1|10|1.4}} | ||
|{{Tile|Cassandra|Ezi|Gold|Chief Engineer Ofc.|Cassandra_Ezi.png|12|10|1.2}} | |{{Tile|Cassandra|Ezi|Gold|Chief Engineer Ofc.|Cassandra_Ezi.png|12|10|1.2}} | ||
|{{Tile|Cole|Turner|Gold|Engineer Ofc. |ColeTurner.jpg|20|1|1}} | |{{Tile|Cole|Turner|Gold|Engineer Ofc. |ColeTurner.jpg|20|1|1}} | ||
|- | |||
|{{Tile|Tal|Tel-ar|Gold|Chief Tac. Ofc.|Roster-tel-ar.jpg|1|1|1}} | |{{Tile|Tal|Tel-ar|Gold|Chief Tac. Ofc.|Roster-tel-ar.jpg|1|1|1}} | ||
|{{Tile|Amuro McKnight||Green|Marine|McKnight.png|1|1|1.1}} | |{{Tile|Amuro McKnight||Green|Marine|McKnight.png|1|1|1.1}} | ||
|{{Tile|Liam|Borgia|Blue|Science Ofc.|LiamBorgia.png}} | |{{Tile|Liam|Borgia|Blue|Science Ofc.|LiamBorgia.png}} | ||
|{{Tile|Alexander|Bishop|Teal|Chief Medical Ofc.|AlexanderBishop.png}} | |{{Tile|Alexander|Bishop|Teal|Chief Medical Ofc.|AlexanderBishop.png}} | ||
|{{Tile|Brandon|Craig|Teal|Asst.CMO|Brandon Craig.png}} | |{{Tile|Brandon|Craig|Teal|Asst.CMO|Brandon Craig.png}} | ||
|{{Tile|Michelle Tonston||Teal|Counsellor|Michelle_Tonston.png}} | |{{Tile|Michelle Tonston||Teal|Counsellor|Michelle_Tonston.png}} | ||
|{{Tile|Lan Riel||Black|Intel Ofc.|RielIntel.png|5|25|1.4}} | |{{Tile|Lan Riel||Black|Intel Ofc.|RielIntel.png|5|25|1.4}} |