23,985
edits
Line 59: | Line 59: | ||
|-align=center | |-align=center | ||
|style="background:PowderBlue "|[[Antor]]||style="background:PowderBlue "|[[Donova]]||style="background:PowderBlue "|16.3 LY||style="background:lightsalmon"|58 days||style="background:PowderBlue "|28 days||style="background:lightgreen"|n/a | |style="background:PowderBlue "|[[Antor]]||style="background:PowderBlue "|[[Donova]]||style="background:PowderBlue "|16.3 LY||style="background:lightsalmon"|58 days||style="background:PowderBlue "|28 days||style="background:lightgreen"|n/a | ||
|-align=center | |||
|style="background:PowderBlue "|[[Antor]]||style="background:PowderBlue "|[[Esperance]]||style="background:PowderBlue "|12.7 LY||style="background:lightsalmon"|45 days||style="background:PowderBlue "|22 days||style="background:lightgreen"|12 days | |||
|-align=center | |-align=center | ||
|style="background:PowderBlue "|[[Antor]]||style="background:PowderBlue "|[[Meridian]]||style="background:PowderBlue "|16.3 LY||style="background:lightsalmon"|58 days||style="background:PowderBlue "|28 days||style="background:lightgreen"|n/a | |style="background:PowderBlue "|[[Antor]]||style="background:PowderBlue "|[[Meridian]]||style="background:PowderBlue "|16.3 LY||style="background:lightsalmon"|58 days||style="background:PowderBlue "|28 days||style="background:lightgreen"|n/a | ||
Line 65: | Line 67: | ||
|-align=center | |-align=center | ||
|style="background:PowderBlue "|[[Antor]]||style="background:PowderBlue "|[[Ketar]]||style="background:PowderBlue "|35.1 LY||style="background:lightsalmon"|126 days||style="background:PowderBlue "|60 days||style="background:lightgreen"|33 days | |style="background:PowderBlue "|[[Antor]]||style="background:PowderBlue "|[[Ketar]]||style="background:PowderBlue "|35.1 LY||style="background:lightsalmon"|126 days||style="background:PowderBlue "|60 days||style="background:lightgreen"|33 days | ||
|-align=center | |||
|[[Donova]]||[[Antor]]||16.3 LY||style="background:lightsalmon"|58 days||28 days||style="background:lightgreen"|n/a | |||
|-align=center | |-align=center | ||
|[[Donova]]||[[Havley]]||20.5 LY||style="background:lightsalmon"|73 days||35 days||style="background:lightgreen"|n/a | |[[Donova]]||[[Havley]]||20.5 LY||style="background:lightsalmon"|73 days||35 days||style="background:lightgreen"|n/a | ||
Line 77: | Line 81: | ||
|-align=center | |-align=center | ||
|style="background:Lavender"|[[Esperance]]||style="background:Lavender"|[[Tholian Assembly|Tholian border]]||style="background:Lavender"|33 LY||style="background:lightsalmon"|118 days||style="background:Lavender"|56 days||style="background:lightgreen"|n/a | |style="background:Lavender"|[[Esperance]]||style="background:Lavender"|[[Tholian Assembly|Tholian border]]||style="background:Lavender"|33 LY||style="background:lightsalmon"|118 days||style="background:Lavender"|56 days||style="background:lightgreen"|n/a | ||
|-align=center | |||
|[[Havley]]||[[Antor]]||24.9 LY||style="background:lightsalmon"|89 days||43 days||style="background:lightgreen"|23 days | |||
|-align=center | |||
|[[Havley]]||[[Donova]]||20.5 LY||style="background:lightsalmon"|73 days||35 days||style="background:lightgreen"|n/a | |||
|-align=center | |-align=center | ||
|[[Havley]]||[[Karakka]]||25.1 LY||style="background:lightsalmon"|90 days||43 days||style="background:lightgreen"|23 days | |[[Havley]]||[[Karakka]]||25.1 LY||style="background:lightsalmon"|90 days||43 days||style="background:lightgreen"|23 days | ||
|-align=center | |-align=center | ||
|colspan=2|''Across the [[Widowmaker Trail]]''||18.4 LY||style="background:lightsalmon"|66 days||31 days||style="background:lightgreen"|17 days | |style="background:lightgray" colspan=2|''Across the [[Widowmaker Trail]]''||style="background:lightgray"|18.4 LY||style="background:lightsalmon"|66 days||style="background:lightgray"|31 days||style="background:lightgreen"|17 days | ||
|-align=center | |||
|[[Karakka]]||[[Havley]]||25.1 LY||style="background:lightsalmon"|90 days||43 days||style="background:lightgreen"|23 days | |||
|-align=center | |||
|[[Karakka]]||[[Shadow's Edge]]||35.7 LY||style="background:lightsalmon"|128 days||61 days||style="background:lightgreen"|n/a | |||
|-align=center | |||
|[[Ketar]]||[[Antor]]||35.1 LY||style="background:lightsalmon"|126 days||60 days||style="background:lightgreen"|33 days | |||
|-align=center | |||
|[[Ketar]]||[[Donova]]||40.8 LY||style="background:lightsalmon"|146 days||70 days||style="background:lightgreen"|n/a | |||
|-align=center | |||
|style="background:LemonChiffon"|[[Meridian]]||style="background:LemonChiffon"|[[Ketar]]||style="background:LemonChiffon"|21.7 LY||style="background:lightsalmon"|78 days||style="background:LemonChiffon"|37 days||style="background:lightgreen"|20 days | |||
|-align=center | |||
|style="background:LemonChiffon"|[[Meridian]]||style="background:LemonChiffon"|[[Antor]]||style="background:LemonChiffon"|16.3 LY||style="background:lightsalmon"|58 days||style="background:LemonChiffon"|28 days||style="background:lightgreen"|n/a | |||
|-align=center | |||
|style="background:LemonChiffon"|[[Meridian]]||style="background:LemonChiffon"|[[Esperance]]||style="background:LemonChiffon"|12.2 LY||style="background:lightsalmon"|44 days||style="background:LemonChiffon"|21 days||style="background:lightgreen"|11 days | |||
|-align=center | |-align=center | ||
|style="background:LemonChiffon"|[[Meridian]]||style="background:LemonChiffon"|[[Ketar]]||style="background:LemonChiffon"|21.7 LY||style="background:lightsalmon"|78 days||style="background:LemonChiffon"|37 days||style="background:lightgreen"|20 days | |style="background:LemonChiffon"|[[Meridian]]||style="background:LemonChiffon"|[[Ketar]]||style="background:LemonChiffon"|21.7 LY||style="background:lightsalmon"|78 days||style="background:LemonChiffon"|37 days||style="background:lightgreen"|20 days | ||
|-align=center | |||
|[[Shadow's Edge]]||[[Esperance]]||13.6 LY||style="background:lightsalmon"|49 days||23 days||style="background:lightgreen"|n/a | |||
|-align=center | |-align=center | ||
|[[Shadow's Edge]]||[[Karakka]]||35.7 LY||style="background:lightsalmon"|128 days||61 days||style="background:lightgreen"|n/a | |[[Shadow's Edge]]||[[Karakka]]||35.7 LY||style="background:lightsalmon"|128 days||61 days||style="background:lightgreen"|n/a |