2,507
edits
mNo edit summary |
|||
Line 221: | Line 221: | ||
|{{Ribbons|Legion of Merit|100}} | |{{Ribbons|Legion of Merit|100}} | ||
|{{Ribbons|Extended Service Ribbon|100}} | |{{Ribbons|Extended Service Ribbon|100}} | ||
|- | |||
|{{Ribbons|Quantum Reality Service Ribbon|100}} | |{{Ribbons|Quantum Reality Service Ribbon|100}} | ||
|{{Ribbons|Orion Syndicate Service Medal|100|2}} | |{{Ribbons|Orion Syndicate Service Medal|100|2}} | ||
|{{Ribbons|War of Shadows Ribbon|100}} | |{{Ribbons|War of Shadows Ribbon|100}} | ||
|{{Ribbons|Good Conduct Ribbon|100|2}} | |{{Ribbons|Good Conduct Ribbon|100|2}} | ||
|- | |||
|{{Ribbons|Innovation Ribbon|100}} | |{{Ribbons|Innovation Ribbon|100}} | ||
|{{Ribbons|Explorer's Ribbon|100|2}} | |{{Ribbons|Explorer's Ribbon|100|2}} | ||
|{{Ribbons|First Contact Ribbon|100}} | |{{Ribbons|First Contact Ribbon|100}} | ||
|{{Ribbons|Captain's Commendation|100}} | |{{Ribbons|Captain's Commendation|100}} |