inactive
2,402
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| align="center" |[[Sharee, Delinda| Ensign Delinda Sharee]] | [[Kitiganzibi, Merigold| Lt.Cmdr. Merigold Kitiganzibi]] | | align="center" |[[Sharee, Delinda| Ensign Delinda Sharee]] | [[Kitiganzibi, Merigold| Lt.Cmdr. Merigold Kitiganzibi]] | ||
|- | |||
| align="center" | '''Engineering Officers'''<br /> | | align="center" | '''Engineering Officers'''<br /> | ||
|- | |- |