1,581
edits
Alucard vess (talk | contribs) No edit summary |
Alucard vess (talk | contribs) (added marines) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid teal; border-right:2px solid teal; border-left:2px solid teal" align="center" | '''CSO: [[Bunag, Cameron|Lt(jg). Cameron Bunag]]'''<br> | | style="border-top:2px solid teal; border-right:2px solid teal; border-left:2px solid teal" align="center" | '''CSO: [[Bunag, Cameron|Lt(jg). Cameron Bunag]]'''<br> | ||
|- | |||
| style="border-top:2px solid green; border-right:2px solid green; border-left:2px solid green" align="center"|'''MCO: [[West, Heath|Major Heath West]]''' <br>'''SMFC: [[Johnson, Michael|2nd Lt Michael Johnson]]'''<br> | |||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid purple; border-right:2px solid purple; border-left:2px solid purple" align="center" |'''CH: [[Cordian, Artan|Chef Artan Cordian]]'''<br> | | style="border-top:2px solid purple; border-right:2px solid purple; border-left:2px solid purple" align="center" |'''CH: [[Cordian, Artan|Chef Artan Cordian]]'''<br> |
edits