115
edits
Oddas Aria (talk | contribs) (fixing the edit link (I think)) |
No edit summary |
||
(59 intermediate revisions by 7 users not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
|NPC PAGE = USS_Eagle_Master_Crew_List | |NPC PAGE = USS_Eagle_Master_Crew_List | ||
|HISTORY PAGE = Eagle_Crew_History}} | |HISTORY PAGE = Eagle_Crew_History}} | ||
|{{Tile Officer|Oddas Aria|Red|Commanding Ofc.}} | |{{Tile Officer|Oddas Aria|Red|Commanding Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Randal Shayne|Red|Executive Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Chloe Waters|Red|Helm Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer| | |{{Tile Officer|Kalos Fiorr|Gold|Eng. Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Ridian Harris|Gold|Eng. Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Nyka Wyss|Gold|Eng. Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Ash MacKenna|Black|Intel Ofc.}} | |||
|{{Logotile|USS Eagle}} | |{{Logotile|USS Eagle}} | ||
|- | |||
|{{Tile Officer|Melody Delri'ise|Gold|Tactical Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Kano Risha|Gold|Sec. Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Artinus Serinus|Gold|Sec. Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Karen Strong|Teal|Medical Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|John Hankow|Teal|Counselor}} | |||
|{{Tile Officer|Quentin Collins|Blue|Chief Science Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Noa T'Nessa Levinson|Blue|Science Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|R'rraww Hontrú|Green|Marine Ofc.}} | |||
{{Crewfooter|CREWNAV= Eagle Crew}} | {{Crewfooter|CREWNAV= Eagle Crew}} | ||
<noinclude>[[Category:USS Eagle]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:USS Eagle]]</noinclude> |
edits