909
edits
m (Addition of Ensign Re'Maru and Ensign Eerie) |
m (Update of the Nav) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #888888;" align="center"|'''DO:''' [[T'Lea]] | | style="border:1px solid #888888;" align="center"|'''DO:''' [[T'Lea]] | ||
|- | |||
| style="border:3px solid #bb0011;" align="center" | '''On Leave:''' [[Quinn, Nora|Nora Quinn ]] '''On Leave:''' [[Mitchell, Rubens|Rubens Mitchell]] | |||
|- | |- | ||
|colspan="3" align=center| <sub>[[Template:Aurora Crew|Edit nav]]</sub> | |colspan="3" align=center| <sub>[[Template:Aurora Crew|Edit nav]]</sub> | ||
|} | |} |
edits