888
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|{{Tile Officer|David Knight|Gold| Tactical Officer }} | |{{Tile Officer|David Knight|Gold| Tactical Officer }} | ||
|{{Tile Officer|Maddi Hyden|Gold|Chief of Security}} | |{{Tile Officer|Maddi Hyden|Gold|Chief of Security}} | ||
|- | |||
|{{Tile Officer|Kiliak Jo|Gold|Act. Chief Engineer}} | |{{Tile Officer|Kiliak Jo|Gold|Act. Chief Engineer}} | ||
|{{Tile Officer|Esa Darkkdust|Gold|Com/Ops Ofc.}} | |{{Tile Officer|Esa Darkkdust|Gold|Com/Ops Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Anath G'Renn|Teal|Chief Medical Officer}} | |{{Tile Officer|Anath G'Renn|Teal|Chief Medical Officer}} | ||
|{{Tile Officer|Ishkabella Journs|Teal|Medical Officer}} | |{{Tile Officer|Ishkabella Journs|Teal|Medical Officer}} |
edits