1,535
edits
No edit summary |
m (Cherkesov to Chevalier and remove Lorana) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|{{Tile Officer|Addison MacKenzie|Red|Commanding Ofc.}} | |{{Tile Officer|Addison MacKenzie|Red|Commanding Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Yogan Yalu|Red|Executive Ofc.}} | |{{Tile Officer|Yogan Yalu|Red|Executive Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Talos Dakora|Black|Chief Intel. Ofc./2XO}} | |||
|{{Tile Officer|Flint Kader|Red|Helm Ofc.}} | |{{Tile Officer|Flint Kader|Red|Helm Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Hallia Yellir|Gold|Chief Eng. Ofc.}} | |{{Tile Officer|Hallia Yellir|Gold|Chief Eng. Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Kuva|Gold|Engineering Ofc.}} | |{{Tile Officer|Kuva|Gold|Engineering Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Jaseb Chevalier|Gold|Operations Ofc.}} | |||
|- | |||
|{{Tile Officer|Savel|Gold|Security Ofc.}} | |||
|{{Tile Officer|Vitor Silveira|Gold|Chief Tactical Ofc.}} | |{{Tile Officer|Vitor Silveira|Gold|Chief Tactical Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Jovenan|Blue|Asst. Chief Sci. Ofc.}} | |{{Tile Officer|Jovenan|Blue|Asst. Chief Sci. Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Genkos Adea|Blue|Chief Medical Ofc.}} | |{{Tile Officer|Genkos Adea|Blue|Chief Medical Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Hiro Jones|Blue|Counselor}} | |{{Tile Officer|Hiro Jones|Blue|Counselor}} | ||
|{{Tile Officer|Gila Sadar|Blue|Medical Ofc.}} | |{{Tile Officer|Gila Sadar|Blue|Medical Ofc.}} | ||
|{{ | |{{Logotile|USS Artemis-A}} | ||
|- | |- | ||
{{Crewfooter|CREWNAV=Artemis Crew}} | {{Crewfooter|CREWNAV=Artemis Crew}} |
edits