2,689
edits
Rune Jolara (talk | contribs) No edit summary |
Rune Jolara (talk | contribs) (added Nicu Icavoc) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|{{Tile|Andrus|Jaxx|Red|Commanding Ofc.|JaxxSmall.jpg}} | |{{Tile|Andrus|Jaxx|Red|Commanding Ofc.|JaxxSmall.jpg}} | ||
|{{Tile|Akeelah|D'Sena|Red|Executive Ofc.|AkeelahDSena.png|10|10|1.25}} | |{{Tile|Akeelah|D'Sena|Red|Executive Ofc.|AkeelahDSena.png|10|10|1.25}} | ||
|{{Tile|Nicu|Icavoc|Red|Mission Specialist|NicuIcavoc.png|18|15|1.4}} | |||
|{{Tile|Luna|Walker|Gold|Chief of Eng.|Walker-Roster-80.jpg|15}} | |{{Tile|Luna|Walker|Gold|Chief of Eng.|Walker-Roster-80.jpg|15}} | ||
|{{Tile|Gordon|Mobius|Gold|Engineering Ofc.|Gordon Mobius.png}} | |{{Tile|Gordon|Mobius|Gold|Engineering Ofc.|Gordon Mobius.png}} | ||
|{{Tile|William|Rogers|Gold|Chief of Security|Rogers.jpg|20}} | |||
|{{Tile|Sabina|Tiam|Gold|Tactical Officer|Tiamsabina.jpg}} | |||
|- | |||
|{{Tile|Sundassa|Faranster|NICKNAME=Sun Faranster|Teal|CMO|SundassaSmall.jpg}} | |{{Tile|Sundassa|Faranster|NICKNAME=Sun Faranster|Teal|CMO|SundassaSmall.jpg}} | ||
|{{Tile|Dial||Teal|Nurse|Roster-Dial.jpg}} | |{{Tile|Dial||Teal|Nurse|Roster-Dial.jpg}} | ||
|{{Tile|Rune|Jolara|Teal|Chief Counselor|Rune2014-Lt.jpg}} | |{{Tile|Rune|Jolara|Teal|Chief Counselor|Rune2014-Lt.jpg}} | ||
|{{Tile|Himadri|Nyta|Teal|Science Ofc.|Roster-blank.jpg}} | |{{Tile|Himadri|Nyta|Teal|Science Ofc.|Roster-blank.jpg}} | ||
|{{Tile|Collim Kieran||Black|Chief Intel Ofc.|Kieranprofile_small.png|10|15|1.25}} | |{{Tile|Collim Kieran||Black|Chief Intel Ofc.|Kieranprofile_small.png|10|15|1.25}} | ||
|{{Tile|Nathaniel|Wilmer|Black|Intel Ofc.|Wilmer.jpg|10|10|1.25}} | |{{Tile|Nathaniel|Wilmer|Black|Intel Ofc.|Wilmer.jpg|10|10|1.25}} | ||
|{{Tile|Avaris|Torrin|Silver|Civilian|Roster-blank.jpg}} | |{{Tile|Avaris|Torrin|Silver|Civilian|Roster-blank.jpg}} | ||
{{Crewfooter|CREWNAV=Apollo-crew}} | {{Crewfooter|CREWNAV=Apollo-crew}} | ||
<noinclude> | <noinclude> |