13,525
edits
(→USS Gemini Crew: Adding Tiger back to list) |
(→USS Gemini Crew: Gemini crew updated) |
||
Line 570: | Line 570: | ||
| [[Vulcan]]/[[Betazoid]] | | [[Vulcan]]/[[Betazoid]] | ||
| Winona Ryder | | Winona Ryder | ||
|- | |||
| [[Image:Sakorra Reed.jpg|80px]] | |||
| [[Reed, Sakorra|Sakorra Reed]] | |||
| [[Vulcan]] | |||
| Shannyn Sossamon | |||
|- | |||
| [[Image:Noimage.jpg|80px]] | |||
| {{n|Mark|Ricks}} | |||
| | |||
| N/A | |||
|- | |- | ||
| [[Image:Ap Rhys.jpg|80px]] | | [[Image:Ap Rhys.jpg|80px]] | ||
Line 580: | Line 590: | ||
| [[Terran]] | | [[Terran]] | ||
| Lucy Lawless | | Lucy Lawless | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Ensignkelaidisha.png|80px]] | | [[Image:Ensignkelaidisha.png|80px]] |