10,557
edits
m (→Atlantis Crew: still working) |
m (→Atlantis Crew: still working) |
||
Line 156: | Line 156: | ||
| Mission Ops. Officer | | Mission Ops. Officer | ||
| [[Vulcan]] Female | | [[Vulcan]] Female | ||
|- | |||
| [[Image:02-LtJG-Gold.png]] | |||
| Lieutenant (jg) | |||
| Diane Lim | |||
| Operations Officer | |||
| [[Human]] Female | |||
|- | |||
| [[Image:01-Ens-Gold.png]] | |||
| Ensign | |||
| Hraska Mehtor | |||
| Operations Officer | |||
| [[Betazoid]] Male | |||
|- | |||
| [[Image:01-Ens-Gold.png]] | |||
| Ensign | |||
| David Lane | |||
| Mission Ops. Officer | |||
| [[Human]] Male | |||
|- | |||
| [[Image:01-Ens-Gold.png]] | |||
| Ensign | |||
| Richard Wasser | |||
| Operations Officer | |||
| [[Human]] Male | |||
|- | |||
| [[Image:01-Ens-Gold.png]] | |||
| Ensign | |||
| Mitchell Freese | |||
| Operations Officer | |||
| [[Human]] Male | |||
|- | |- | ||
| [[Image:01-Ens-Red.png]] | | [[Image:01-Ens-Red.png]] | ||
Line 166: | Line 196: | ||
| Ensign | | Ensign | ||
| [[Sharpe, Nicholas|Nicholas Sharpe]] | | [[Sharpe, Nicholas|Nicholas Sharpe]] | ||
| | | Conn Officer | ||
| [[Human]] Male | | [[Human]] Male | ||
|- | |- |
edits