23,964
edits
(Updating) |
(added Gema Alken) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|HISTORY PAGE = Veritas Crew History}} | |HISTORY PAGE = Veritas Crew History}} | ||
|{{Tile Officer|Roshanara Rahman|Red|Commanding Ofc.}} | |{{Tile Officer|Roshanara Rahman|Red|Commanding Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Timothy Alentonis|Gold|Operations Officer}} | |{{Tile Officer|Timothy Alentonis|Gold|Operations Officer}} | ||
|{{Tile Officer|Wil Ukinix|Gold|Chief Engineer}} | |{{Tile Officer|Wil Ukinix|Gold|Chief Engineer}} | ||
|{{Tile Officer|Charlena Vanlith|Gold|Engineer}} | |{{Tile Officer|Charlena Vanlith|Gold|Engineer}} | ||
|{{Tile Officer|Jansen Orrey|Blue|2nd Ofc./Counselor}} | |{{Tile Officer|Jansen Orrey|Blue|2nd Ofc./Counselor}} | ||
|{{Tile Officer|Raissa Moonsong|Blue|Science Officer}} | |{{Tile Officer|Raissa Moonsong|Blue|Science Officer}} | ||
|- | |||
|{{Tile Officer|Sky Blake|Red|First Officer}} | |||
|{{Tile Officer|Ceciri Ariadust|Red|Helm Officer}} | |||
|{{Tile Officer|Kelrod|Gold|Chief of Security}} | |{{Tile Officer|Kelrod|Gold|Chief of Security}} | ||
|{{Tile Officer|Hannibal Parker|Gold|Asst. Chief of Sec.}} | |{{Tile Officer|Hannibal Parker|Gold|Asst. Chief of Sec.}} | ||
|{{Logotile|USS Veritas}} | |{{Tile Officer|Devon Romjin|Blue|Chief Medical Ofc.}} | ||
|{{Tile Officer|Gema Alken|Blue|Medical Officer}} | |||
<!--|{{Logotile|USS Veritas}}--> | |||
{{Crewfooter|CREWNAV=VeritasCrew}} | {{Crewfooter|CREWNAV=VeritasCrew}} |