1,222
edits
m (→USS Gemini Crew: Removed Merek) |
m (→USS Gemini Crew: updated for new crew) |
||
Line 626: | Line 626: | ||
| [[Terran]] | | [[Terran]] | ||
| Eric Winter | | Eric Winter | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Roster-blair.jpg]] | | [[Image:Roster-blair.jpg]] | ||
Line 681: | Line 676: | ||
| [[Terran]] | | [[Terran]] | ||
| ?? | | ?? | ||
|- | |||
| [[Image:Roster-frankenstein.jpg]] | |||
| {{n|Victor|Frankenstein}} | |||
| [[Medusan]] | |||
| Custom Artwork | |||
|- | |- | ||
| [[Image:Roster-weston.jpg]] | | [[Image:Roster-weston.jpg]] | ||
| | | {{n|Oliver|Weston}} | ||
| [[Terran]] | | [[Terran]] | ||
| ''Unknown'' | | ''Unknown'' | ||
|- | |- | ||
!colspan=100%|LOA | !colspan=100%|LOA | ||
Line 708: | Line 703: | ||
| [[Terran]] | | [[Terran]] | ||
| Lucy Lawless | | Lucy Lawless | ||
|- | |||
| [[Image:Roster-solok.jpg]] | |||
| [[Solok]] | |||
| [[Vulcan]] | |||
| Ioan Gruffudd | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits